Aktualności

 • PERSEMPRA na Targach Meble Polska 2016 2016.03.24

  W tym roku na Targach MEBLE POLSKA Poznań 2016, gości witała PERSEMPRA.

  Ponieważ PERSEMPRA zawsze daje więcej, stoisko naszej nowej marki nie służyło jedynie do prezentacji produktu. Owszem, na stoisku można było obejrzeć tkaninę PERSEMPRA i poznać jej walory. Przede wszystkim jednak, można było porozmawiać z celebrytami, skosztować doskonałych włoskich win, napić się wyśmienitej kawy i posłuchać pięknej muzyki.

  Gospodarzem stoiska był Daniel Wieleba, aktor filmowy i teatralny, znany także z programu "Wnętrza Daniela". Wysublimowany klimat stworzyła Laura Samojłowicz - aktorka i piosenkarka - cudowna kobieta o cudownym głosie. Gościem PERSEMPRY był również stylista i krytyk mody, Tomasz Jacyków. Wśród gości pojawił się również medalista olimpijski i reprezentant Polski w piłce nożnej, Piotr Świerczewski.

  Nie zabrakło oczywiście naszych współpracowników, kontrahentów i przyjaciół.

  Po trudach targowego dnia, okazją do chwili wytchnienia i wspólnej zabawy, była "PERSEMPRA po godzinach" - nieoficjalne spotkania w doskonałej atmosferze, przy fantastycznej muzyce i lampce dobrego wina. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że podobnie jak dla nas, były to dla Państwa miło spędzone chwile. Z PERSEMPRĄ zawsze będzie ich więcej.

  powrót
Italvelluti Polska Facebook