Aktualności

 • Produkty ABiTEX-u dostępne w Polsce. 2018.02.02

  Mimo, że firma ABiTEX powstała w 2010 roku, to jest „nowa” tylko na pozór. Jej duch jest kształtowany przez umiejętności techniczne i doświadczenie zespołu, prowadzonego przez ludzi z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży meblowej. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości San Giovanni al Natisone, w sercu przemysłowej dzielnicy, w której od ponad 60 lat produkowane są krzesła i fotele znane i cenione na całym świecie.

  ABiTEX produkuje tkaniny specjalnego przeznaczenia dedykowane w szczególności branży kontraktowej. Firma jest częścią dużej grupy z branży tekstylnej. Dzięki temu ma kontrolę nad całym cyklem wytwarzania swoich produktów, poczynając od produkcji przędzy, aż po procesy uszlachetniania produktu i jego certyfikację. Pozwala to na pogodzenie wysokiej jakość z rozsądną ceną a ponad 500 000 metrów gotowych materiałów na magazynie firmy, gwarantuje duży wybór produktów i szybką dostawę. Specjalność ABiTEX-u, to ekoskóry oraz tkaniny niepalne. Produkty tej firmy posiadają również wiele innych właściwości poświadczonych certyfikatami uznawanymi na całym świecie, co jest bardzo istotne przy wspomnianym wyżej rynku kontraktowym. Oprócz tkanin niepalnych, firma oferuje także produkty o właściwościach wygłuszających czy zacieniających (blackout), tkaniny do zastosowań zewnętrznych (outdoor), odporne na jony soli morskiej, chlor czy ultrafiolet, posiadające atestację medyczną czy umożliwiającą zastosowanie produktu na jednostkach pływających. Wprowadzenie produktów firmy ABiTEX do naszej oferty spowodowane jest kilkoma czynnikami. Głównym jest oczywiście odpowiedź na potrzeby rynku określanego jako kontraktowy. Jesteśmy przekonani, że specjalistyczna oferta firmy ABiTEX, zaspokoi wymagania projektantów oraz spełni oczekiwania klientów i inwestorów kontraktowych.

  Czujemy się wyróżnieni decyzją firmy ABiTEX o reprezentowaniu przez nas ich firmy na polskim rynku i chcemy to robić w jak najbardziej godny sposób. Trzeba zaznaczyć także, że przedstawiciele ABiTEX-u wyrazili olbrzymie zadowolenie z faktu, że to właśnie ITALVELLUTI zgodziła się na dystrybucję ich wyrobów w Polsce. Istotny wpływ na powziętą decyzję miała wieloletnia znajomość i dobra relacja ITALVELLUTI Polska z kierownictwem firmy ABiTEX. Od lat działamy w myśl zasady, że owocna współpraca zaczyna i kończy się przede wszystkim na ludziach oraz na wzajemnym szacunku i zaufaniu. I tego chcemy się trzymać.
   

  http://www.abitex.eu

  powrót
Italvelluti Polska Facebook