Italvelluti Polska

 •  

           Ze względu na stale rosnącą sprzedaż swoich produktów w Europie Środkowej i Wschodniej, w  1997 roku ITALVELLUTI S.p.A. zdecydowała o otwarciu centrum dystrybucyjnego w tej części Europy. Wybór padł na Polskę i miasto Nowy Sącz. W ten sposób powstała spółka ITALVELLUTI Polska, w której znaczący udział ma włoski kapitał właścicieli fabryki z Montemurlo. Powstanie nowoczesnego i świetnie zorganizowanego logistycznie magazynu, było milowym krokiem w kierunku udoskonalenia obsługi klientów, rozszerzenia oferty i skrócenia czasu oczekiwania na zamówione tkaniny.Oryginalne tkaniny produkowane w 100% w fabryce we Włoszech, stały się dostępne dla wszystkich klientów naszego regionu.

    Te kilkanaście lat obecności na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, to nie tylko okres dynamicznego rozwoju spółki, ale także budowania długofalowych relacji z naszymi kontrahentami. Naszym celem od samego początku było oferowanie najwyższej klasy produktu, oraz przestrzeganie jasnych zasad współpracy, takich jak wiarygodność, punktualność i rzetelność.

            Dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy nie tylko jednym z czołowych dostawców tkanin obiciowych, ale również liderem w dziedzinie serwisu sprzedaży. Jako pierwsi w naszym regionie wprowadziliśmy, będący dziś standardem wśród dostawców tkanin tapicerskich, system sprzedaży tkanin w kuponach. Staramy się nie tylko systematycznie usprawniać organizację sprzedaży i skracać czas realizacji dostaw, ale także służyć naszym kontrahentom fachowym doradztwem w dziedzinie doboru tkanin, dostarczać im materiały promocyjne i wspierać ich działania marketingowe.

           Nie zapominamy również o kliencie finalnym, który decyduje się na zakup mebli w naszych tkaninach. Zawsze może liczyć na naszą pomoc w zakresie ich bezproblemowego użytkowania. Szczególnie jeżeli chodzi o sposoby utrzymania i konserwacji mebla.

          Ciągle się rozwijamy, znajdując nowych klientów nie tylko na rynku polskim, ale i w krajach ościennych. Od 2001 roku objęliśmy swoimi działaniami teren Ukrainy, a od 2003 – Czech i Słowacji. Swoje tkaniny sprzedajemy również odbiorcom z Białorusi, państw nadbałtyckich i obwodu kaliningradzkiego.

          Ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy była przeprowadzka w 2007 roku do nowej siedziby w Brzeznej koło Nowego Sącza. Niemal 3 tys. m2 powierzchni oraz najnowocześniejsze rozwiązania magazynowe i informatyczne – takie zaplecze pozwala nam dalej udoskonalać swoje działania i poszerzać ofertę

Italvelluti Polska Facebook