Dystrybucja próbników

 •     W najlepszych salonach meblowych w Polsce można już znaleźć nowe próbniki tkanin z aktualnej kolekcji firmy Italvelluti.

      Nowe próbniki obejmują kolekcje tkanin wprowadzonych w tym roku. Szczególną uwagę należy zwrócić na tkaniny z nowatorską, opracowaną w laboratoriach Italvelluti nanotechnologią „Zero Spot System” oraz "Liquid Protection System". Nowe próbniki Italvelluti znaleźć można m. in. w salonach firm Wajnert, Kler, Meblomak, Unimebel, Fameg, Libro, Komfort Meble, Lege Artis, De Velde, Swalen, Caya Design, Meble tapicerowane Alwes, Gala Collezione i AEK Design na terenie całej Polski.

     Warto o nie pytać sprzedawców !

      Każdy producent chcący nawiązać współpracę z Italvelluti, może skontaktować się z handlowcem naszej firmy, który odwiedzi Go celem przedstawienia oferty tkanin. Następnie handlowiec dostarczy komplet próbników tkanin, które zainteresują klienta. Dalsza dystrybucja próbników odbywa się wg trzech wariantów:

     1. Producent dostarcza nam listę swoich salonów, na które nasi handlowcy dostarczają Próbniki, przy okazji szkoląc personel w zakresie znajomości tkanin Italvelluti. Jest to forma bezpłatna.

     2. Próbniki przesyłane są do siedziby klienta i dystrybucja prowadzona jest przez samego klienta i jego handlowców.

    a) jeżeli następnie otrzymamy adresy salonów, na których próbniki zostały zainstalowane, nasi handlowcy pojawią się tam celem weryfikacji, oraz przeszkolenia personelu. Wówczas Próbniki przekazywane są również bezpłatnie.

     b) jeżeli klient z jakiegoś powodu nie wyraża woli dostarczenia nam adresów salonów i w związku z tym nie możemy zweryfikować, czy próbniki spełniają swoją rolę i są prawidłowo użytkowane, klient obciążony zostanie fakturą o wartości przekazanych próbników. Zabezpiecza to naszą firmę przed ponoszeniem znacznych, choć w konsekwencji niepotrzebnych kosztów w przypadku gdyby klient zagubił, zniszczył lub nie rozdystrybuował próbników.

      3. Istnieje możliwość wykonania próbników niestandardowych wg ustaleń z klientem, lub dostarczenie klientowi tkanin, aby mógł sobie wykonać próbniki samodzielnie. Koszty takiej formy przekazania próbek wymagają każdorazowo negocjacji z handlowcem Italvelluti i obciążają klienta.

      W przypadku form odpłatnych klientowi okresowo przysługuje prawo do ubiegania się o kompensatę kwot wydanych na Próbniki, jednak nie więcej niż 3% obrotu zrealizowanego z Italvelluti w zakresie zakupu tkanin !

      Oferujemy naszym kontrahentom następujący rodzaj próbników tkanin.

  Forma próbnika ma postać katalogu formatu 31 x 21 cm, zawierającego tkaniny, wraz ze szczegółowym opisem kolekcji i wszystkimi dodatkowymi informacjami dotyczącymi tkanin. W przypadku tkanin zabezpieczonych „Zero Spot System” w próbniku zawarta jest ilustrowana informacja dotycząca sposobu czyszczenia tkaniny. Próbnik zawiera ponadto podstawowe dane techniczne, oraz zdjęcia wizerunkowe pokazujące jak tkanina prezentuje się na bryle mebla. Całość wykonana jest w grubej i twardej oprawie, w czterech wersjach językowych: polskiej, rosyjskiej, czeskiej i niemieckiej.

  Wraz z próbnikami dostarczane są specjalne tekturowe pudełka, pomagające w utrzymaniu porządku.

  Proponujemy również elegancki ekspozytor na katalogi i ulotki, firmowany Italvelluti. W sprawie dostarczenia ekspozytora należy kontaktować się z naszymi handlowcami.

               

  Italvelluti przygotowało również specjalne próbniki dla pracowni dekoratorskich oraz projektantów wnętrz. Znalazła się w nich oferta tkanin, mających zastosowanie w aranżacjach wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

               

  Specjalnie dla architektów przygotowano próbnik kontraktowy. Znajdują się w nim tkaniny dedykowane do obiektów użyteczności publicznej, wytypowane na podstawie paramertów wytrzymałościowych, odporności na zabrudzenia oraz szerokiej gamy kolorystycznej. Wśród nich znaleźć można również tkaninę outdoor, przeznaczoną do stosowania na zewnątrz. Wszystkie tkaniny z tego próbnika posiadają dokumentację wymaganą w sektorze kontraktowym.

           

  W próbniku Kontrakt, poza pełną kolorystyką, danymi technicznymi czy symbolami sposobów czyszczenia, można znaleźć także próbki tkanin impregnowanych oraz tkanin z membraną wodoodporną WATERPROOF MEMBRANE SYSTEM.

  Dla klientów szukających dobrej ceny i bogatego wyboru wzorów, kolorów i faktur a niewymagających powtarzalności tkaniny, proponujemy próbnik Stock Collection z końcówkami serii. Próbnik Stock Collection składa się z 14 posegregowanych kolorystycznie katalogów.

       

   

  W ofercie Italvelluti znajduje się rónież roll up o wymiarach 83 x 200 cm promujący Zero Spot System oraz Liquid Protection System - wyjątkowe technologie chroniące tkaniny przed wnikaniem płynów lub plamami, zastosowane w niektórych kolekcjach Italvelluti. Roll up ma kilka wersji językowych, w związku z czym istnieje możliwość jego wykorzystania nie tylko na krajowych ale również zagranicznych wystawach i targach branżowych. Szczegółowe informacje na temat możliwości jego wypożyczenia lub zakupu, znajdą Państwo u przedstawicieli handlowych Italvelluti.

               

   

   

Italvelluti Polska Facebook