Współpraca

  •  

        W ofercie naszej firmy znajdują się tkaniny obiciowe i dekoracyjne. Prowadzimy sprzedaż zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Naszymi odbiorcami są: producenci mebli, zakłady tapicerskie, salony dekoratorskie, biura projektowe i architektoniczne, dekoratorzy wnętrz, scenografowie, inwestorzy obiektów kontraktowych, takich jak hotele, pensjonaty czy restauracje, producenci dodatków wnętrzarskich oraz inne firmy wykorzystujące tekstylia w swoich wyrobach.

        Prowadzimy sprzedaż metrażową naszych tkanin. Dzięki temu klient może zakupić konkretną ilość tkaniny poczynając od 50 cm . Zamówienia realizujemy z dokładnością do 10 cm bieżących.

        Oferujemy również tkaniny o specjalnym przeznaczeniu np. uniepalnione, zabezpieczone Teflonem i inne wg wymagań klientów. Takie tkaniny nie są jednak objęte naszym serwisem metrażowym i zamówienia realizowane są w całych belkach. W niektórych przypadkach wymagane są również minima ilościowe. Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt bezpośrednio do naszych handlowców.

        Zapraszamy do współpracy – jeśli skontaktują się Państwo z nami, odwiedzi Was wkrótce nasz handlowiec

Italvelluti Polska Facebook